Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > FXP810.07.0100C
FXP810.07.0100C
FXP810.07.0100C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FXP810.07.0100C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FXP810.07.0100C
Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero FXP810.07.0100C Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20004 pcs Tietolomake FXP.810.07.0100C
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR 1.7
päättyminen Cable (100mm) - U.FL Sarja Freedom
Return Loss - Virta - Max 2W
Pakkaus Bulk Muut nimet 931-1123
FXP810070100C
Lukumäärä Bands 2 Asennustyyppi Adhesive
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Korkeus (Max) 0.004" (0.10mm) Saada 2.4dBi, 5.1dBi
Taajuusalue 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz Taajuusryhmä UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz)
Taajuus (keskikohta / bändi) 2.4GHz, 5.4GHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4GHz, 5.4GHz Wi-Fi Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz 2.4dBi, 5.1dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive Sovellukset Wi-Fi