Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > FXP830.24.0100B
FXP830.24.0100B
FXP830.24.0100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FXP830.24.0100B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FXP830.24.0100B
Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero FXP830.24.0100B Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14994 pcs Tietolomake FXP830.24.0100B Specification
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR -
päättyminen Cable (100mm) - MHF4 Sarja Freedom
Return Loss - Virta - Max 2W
Pakkaus Bulk Muut nimet 931-1318
Lukumäärä Bands 2 Asennustyyppi Adhesive
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Korkeus (Max) 0.004" (0.10mm) Saada 2.6dBi, 5dBi
Taajuusalue 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz Taajuusryhmä UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz)
Taajuus (keskikohta / bändi) 2.4GHz, 5.4GHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, Wi-Fi Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz 2.6dBi, 5dBi Cable (100mm) - MHF4 Adhesive Sovellukset Bluetooth, Wi-Fi