Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V48C2C50B3
V48C2C50B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V48C2C50B3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V48C2C50B3
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 50W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 777 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero V48C2C50B3 Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 777 pcs Tietolomake 48V Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 50W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet OVP, UVLO
tehokkuus 77% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 25A Perusosan osanumero V48C2C50