Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V48C2C50BF2
V48C2C50BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V48C2C50BF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V48C2C50BF2
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 50W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero V48C2C50BF2 Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5802 pcs Tietolomake 48V Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 50W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 25A