Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > DCP4L053507ID2KSSD
DCP4L053507ID2KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCP4L053507ID2KSSD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCP4L053507ID2KSSD
Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 35UF 10% 800VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DCP4L053507ID2KSSD Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 35UF 10% 800VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14207 pcs Tietolomake WIMA DC-LINK MKP 4
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 1.220" W (41.50mm x 31.00mm)
Sarja - Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 1928-1013 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.811" (46.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 3.8 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 35µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 35µF Sovellukset Automotive; DC Link, DC Filtering