Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > DCP4L061159JD4KSSD
DCP4L061159JD4KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCP4L061159JD4KSSD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCP4L061159JD4KSSD
Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 115UF 10% 800VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero DCP4L061159JD4KSSD Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 115UF 10% 800VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4614 pcs Tietolomake WIMA DC-LINK MKP 4
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 2.244" L x 1.772" W (57.00mm x 45.00mm)
Sarja - Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet 1928-1021 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 2.067" (52.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.559" (65.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 115µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 115µF Sovellukset Automotive; DC Link, DC Filtering