Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF25SFRE40K2
MMF25SFRE40K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF25SFRE40K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF25SFRE40K2
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero MMF25SFRE40K2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2898934 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MMF
paneeli tila 40.2 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 44 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 40.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film