Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF25SFRE42R2
MMF25SFRE42R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF25SFRE42R2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF25SFRE42R2
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero MMF25SFRE42R2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3440851 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MMF
paneeli tila 42.2 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 42.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Sävellys Metal Film