Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMP100FRF102K
MMP100FRF102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMP100FRF102K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMP100FRF102K
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero MMP100FRF102K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1532017 pcs Tietolomake MMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MMP
paneeli tila 102 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 102 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sävellys Metal Film