Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMP100FRF102R
MMP100FRF102R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMP100FRF102R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMP100FRF102R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
Product parameter
Osa numero MMP100FRF102R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1580737 pcs Tietolomake MMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MMP
paneeli tila 102 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 102 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
MMP100FRF10R Image
  • Osa#:MMP100FRF10R
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 10 OHM 1% 1W MELF
  • Varastossa:1486734
MMP100FRF100R Image
  • Osa#:MMP100FRF100R
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 100 OHM 1% 1W MELF
  • Varastossa:1540922
MMP100FRF100K Image
  • Osa#:MMP100FRF100K
  • Kuvaus:RES SMD 100K OHM 1% 1W MELF
MMP100FRF10K Image
  • Osa#:MMP100FRF10K
  • Kuvaus:RES SMD 10K OHM 1% 1W MELF