Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSM700JB-91R
PSM700JB-91R
PSM700JB-91R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSM700JB-91R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSM700JB-91R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 91 OHM 7W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero PSM700JB-91R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 91 OHM 7W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78524 pcs Tietolomake PSP, PSM Series SpecPSM Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.496" L x 0.276" W (38.00mm x 7.00mm) Sarja PSM
paneeli tila 91 Ohms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.331" (8.40mm)
ominaisuudet Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 91 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound