Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSM7WSJB-15R
PSM7WSJB-15R
PSM7WSJB-15R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSM7WSJB-15R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSM7WSJB-15R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 15 OHM 7W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
Product parameter
Osa numero PSM7WSJB-15R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 15 OHM 7W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63729 pcs Tietolomake PSP, PSM Series SpecPSM Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm) Sarja PSM
paneeli tila 15 Ohms Virta (wattia) 7W