Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MTV14-250Q
MTV14-250Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MTV14-250Q luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MTV14-250Q
Valmistaja 3M
Kuvaus MALE DISCON VINYL HIGHLAND 1=1PC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero MTV14-250Q Valmistaja 3M
Kuvaus MALE DISCON VINYL HIGHLAND 1=1PC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 14-16 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)