Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MTV18-250L
MTV18-250L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MTV18-250L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MTV18-250L
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MTV18-250L Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 18-22 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Highland™
Pakkaus Bulk Muut nimet 00054007703181
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - Kaiken 0.930" (23.62mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
eristys Halkaisija 0.145" (3.68mm) Eristys Non-Mating End Insulated
sukupuoli Male ominaisuudet Butted Seam
Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Yhteydenotto Material Copper, ETP