Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MTV18-250Q
MTV18-250Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MTV18-250Q luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MTV18-250Q
Valmistaja 3M
Kuvaus MALE DISCON VINYL INS HIGHLAND
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero MTV18-250Q Valmistaja 3M
Kuvaus MALE DISCON VINYL INS HIGHLAND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 18-22 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Highland™
Pakkaus Bulk Muut nimet 00051128600313
3M157481
MTV18-250Q-ND
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus - Kaiken 0.930" (23.62mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija 0.145" (3.68mm)
Eristys Non-Mating End Insulated sukupuoli Male
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated