BML1ASK10W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BML1ASK10W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BML1ASK10W
Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 10 OLIVE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero BML1ASK10W Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 10 OLIVE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4327 pcs Tietolomake AlumaLight Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi Cable Clamp
thread Size - suojaus Shielded
Shell Size - Insert 10 Sarja AlumaLight
plating Cadmium Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Aluminum Alloy
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
sisältää 4 pcs - 2 pc Cable Clamp, 2 Screws For Use With / Oheistuotteet MIL-DTL-38999 Series I, II
ominaisuudet Clamp Screws, Self Locking, Strain Relief Halkaisija - Ulkopuolella 0.984" (25.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Olive Drab Connector Cable Clamp 10 Väri Olive Drab