BML1ASK20N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BML1ASK20N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BML1ASK20N
Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 20 SLVR
Product parameter
Osa numero BML1ASK20N Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 20 SLVR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5071 pcs Tietolomake AlumaLight Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi Cable Clamp
thread Size - suojaus Shielded
Shell Size - Insert 20 Sarja AlumaLight
plating Electroless Nickel Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
ominaisuudet Clamp Screws, Self Locking, Strain Relief Halkaisija - Ulkopuolella 1.634" (41.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Silver Connector Cable Clamp 20 Väri Silver