BML1ASK18W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BML1ASK18W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BML1ASK18W
Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 18 OLIVE
Product parameter
Osa numero BML1ASK18W Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 18 OLIVE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4741 pcs Tietolomake AlumaLight Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi Cable Clamp
thread Size - suojaus Shielded
Shell Size - Insert 18 Sarja AlumaLight
plating Cadmium Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
ominaisuudet Clamp Screws, Self Locking, Strain Relief Halkaisija - Ulkopuolella 1.516" (38.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Olive Drab Connector Cable Clamp 18 Väri Olive Drab