Koti > Tuotteet > Testaus ja mittaus > Laitteet - Virtalähteet (testi, penkki) > XLN30052
XLN30052
XLN30052
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLN30052 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLN30052
Valmistaja B&K Precision
Kuvaus PWR SUPP PROGRAM DC 5-300V 1560W
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 40 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero XLN30052 Valmistaja B&K Precision
Kuvaus PWR SUPP PROGRAM DC 5-300V 1560W Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 40 pcs Tietolomake XLN Series
Kategoria Testaus ja mittaus Paino 20 lbs (9.1kg)
Jännitteen säätö - Load 32mV Jännitteen säätö - Line 32mV
Jännite - Supply 100 ~ 240VAC Voltage - lähtö 5 ~ 300VDC
Tyyppi Bench (AC to DC) Koko / Dimension 18.110" L x 16.535" W x 1.740" H (460.00mm x 420.00mm x 44.20mm)
Sarja XLN väre 25mVrms, 150mVpp
Virta (wattia) 1560W Muut nimet BKXLN30052
XLN30052-ND
Lukumäärä Lähdöt 1 Merkkien määrä 4 (2)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
näytön tyyppi LCD Yksityiskohtainen kuvaus 5 ~ 300VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply LCD 0.02 ~ 5.2A Output 1560W Features Memory, Programmable, RS485 and USB Interface
Nykyinen asetus - Load 20.8mA Nykyinen asetus - Line 10.4mA
Nykyinen - Tuotos 0.02 ~ 5.2A Tarkkuus - volttimittari; Ampeerimittari 0.05% + 150mV, 0.1% + 15.6mA