Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > XLN.M13.GLLR
XLN.M13.GLLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLN.M13.GLLR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLN.M13.GLLR
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero XLN.M13.GLLR Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5092 pcs Tietolomake XP Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M13
Shell-materiaali Sulfone Shell Finish -
Sarja XP Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C
Joitakin paikkoja 13 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 4A