Koti > Tuotteet > Testaus ja mittaus > Laitteet - Virtalähteet (testi, penkki) > XLN15010-GL
XLN15010-GL
XLN15010-GL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLN15010-GL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLN15010-GL
Valmistaja B&K Precision
Kuvaus PWR SUPP PROGRAM DC 5-150V 1560W
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 38 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero XLN15010-GL Valmistaja B&K Precision
Kuvaus PWR SUPP PROGRAM DC 5-150V 1560W Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 38 pcs Tietolomake XLN Series
Kategoria Testaus ja mittaus Paino 20 lbs (9.1kg)
Jännitteen säätö - Load 17mV Jännitteen säätö - Line 17mV
Jännite - Supply 100 ~ 240VAC Voltage - lähtö 5 ~ 150VDC
Tyyppi Bench (AC to DC) Koko / Dimension 18.110" L x 16.535" W x 1.740" H (460.00mm x 420.00mm x 44.20mm)
Sarja XLN väre 10mVrms, 100mVpp
Virta (wattia) 1560W Muut nimet BKXLN15010-GL
Lukumäärä Lähdöt 1 Merkkien määrä 4 (2)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
ominaisuudet GPIB, LAN Interface, Memory, Programmable, RS485, USB Interface näytön tyyppi LCD
Yksityiskohtainen kuvaus 5 ~ 150VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply LCD 0.04 ~ 10.4A Output 1560W Features GPIB, LAN Interface, Memory, Programmable, RS485, USB Interface Nykyinen asetus - Load 40.4mA
Nykyinen asetus - Line 20.8mA Nykyinen - Tuotos 0.04 ~ 10.4A
Tarkkuus - volttimittari; Ampeerimittari 0.05% + 75mV, 0.1% + 30mA