Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMMC13H6PJ
DCMMC13H6PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMMC13H6PJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMMC13H6PJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1527 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMMC13H6PJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1527 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 13 (7 + 6 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power