Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMMC17H5PJ
DCMMC17H5PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMMC17H5PJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMMC17H5PJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1778 pcs
Product parameter
Osa numero DCMMC17H5PJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1778 pcs Tietolomake
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (12 + 5 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 17 (12 + 5 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A