Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMMC17N5PJ
DCMMC17N5PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMMC17N5PJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMMC17N5PJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 980 pcs
Product parameter
Osa numero DCMMC17N5PJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 980 pcs Tietolomake
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (12 + 5 Coax or Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Coax or Power (Not Included)