Koti > Tuotteet > Juottaminen, tislaus, lasitustuotteet > Juotostandit, mallipohjat > FPC050P040-S
FPC050P040-S
FPC050P040-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPC050P040-S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPC050P040-S
Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Product parameter
Osa numero FPC050P040-S Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONN STENCIL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7815 pcs Tietolomake Stencil Selection GuildeCircuit Assembly InstrFPC050P040-S
Kategoria Juottaminen, tislaus, lasitustuotteet Tyyppi FPC/FFC
Paksuus 0.0040" (0.102mm) Thermal Center Pad 0.157" L x 1.094" W (4.00mm x 27.80mm)
Sarja Proto-Advantage Piki 0.020" (0.50mm)
Ulompi ulottuvuus 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm) Joitakin paikkoja 40