Koti > Tuotteet > Prototyypit, valmistuskoneet > Adapter, Breakout-kortit > FPC050P040
FPC050P040
FPC050P040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPC050P040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPC050P040
Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
Product parameter
Osa numero FPC050P040 Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13536 pcs Tietolomake FPC050P040Pin Assembly InstrAdapter Selection Guide
Kategoria Prototyypit, valmistuskoneet Koko / Dimension 0.900" x 2.050" (22.86mm x 52.07mm)
Sarja Proto-Advantage Proto Board Type SMD to DIP
Piki 0.020" (0.50mm) paketti Hyväksytyt FPC Connector
Joitakin paikkoja 40 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali FR4 Epoxy Glass Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Hallitus Paksuus 0.062" (1.57mm) 1/16"