Koti > Tuotteet > Prototyypit, valmistuskoneet > Adapter, Breakout-kortit > FPC050P060
FPC050P060
FPC050P060
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPC050P060 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPC050P060
Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero FPC050P060 Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11988 pcs Tietolomake Pin Assembly InstrAdapter Selection GuideFPC050P060
Kategoria Prototyypit, valmistuskoneet Koko / Dimension 0.900" x 3.050" (22.86mm x 77.47mm)
Sarja Proto-Advantage Proto Board Type SMD to DIP
Piki 0.020" (0.50mm) paketti Hyväksytyt FPC Connector
Joitakin paikkoja 60 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali FR4 Epoxy Glass Valmistajan toimitusaika 2 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Hallitus Paksuus 0.062" (1.57mm) 1/16"