Koti > Tuotteet > releet > Kontaktorit (kiinteä tila) > HAC60B150-10
HAC60B150-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HAC60B150-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HAC60B150-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 467 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero HAC60B150-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 600 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 467 pcs Tietolomake HAC Series
Kategoria releet Jännite - Load 48 ~ 660 V
Jännite - Input 90 ~ 140VAC päättyminen Style Stud
Sarja HAC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Tyhjäkäyntivirran 150A