Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LNE-36V320WAAA
LNE-36V320WAAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNE-36V320WAAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNE-36V320WAAA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LED DRVR CC/CV AC/DC 36V 8.9A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LNE-36V320WAAA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LED DRVR CC/CV AC/DC 36V 8.9A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1227 pcs Tietolomake LNE-36V320WxxA Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 36V
Jännite - Isolation 3.85kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage