Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LNE-48V100WDAA
LNE-48V100WDAA
LNE-48V100WDAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNE-48V100WDAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNE-48V100WDAA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 2A
Product parameter
Osa numero LNE-48V100WDAA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 2A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2159 pcs Tietolomake LED Driver CatalogPower Supplies Catalog, Standard
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.2 lbs (997.9g)
Voltage - lähtö 48V Jännite - Isolation 3.85kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)