Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > LNE-48V185WDAA
LNE-48V185WDAA
LNE-48V185WDAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNE-48V185WDAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNE-48V185WDAA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 3.9A
Product parameter
Osa numero LNE-48V185WDAA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 3.9A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2040 pcs Tietolomake Power Supplies Catalog, Standard
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.4 lbs (1.1kg)
Voltage - lähtö 24 ~ 48 V Jännite - Isolation 3.85kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm)