Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25620C1706K981
B25620C1706K981
B25620C1706K981
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25620C1706K981 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25620C1706K981
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 70UF 10% FEMALE M6
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B25620C1706K981 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 70UF 10% FEMALE M6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5059 pcs Tietolomake B2562x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1980V (1.98kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Female Koko / Dimension 3.346" Dia (85.00mm)
Sarja B2562 Arvioinnit -
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.260" (32.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.055" (103.00mm) ominaisuudet -
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 70µF Film Capacitor 1980V (1.98kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 70µF