Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25631A1107K100
B25631A1107K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25631A1107K100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25631A1107K100
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 100UF 10% 1.1KVDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B25631A1107K100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 100UF 10% 1.1KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1810 pcs Tietolomake B25631 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Male Koko / Dimension 3.346" Dia (85.00mm)
Sarja B25631 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 70°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.772" (45.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.598" (66.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 100µF