Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25838K8105K1
B25838K8105K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25838K8105K1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25838K8105K1
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 1.1KVAC QC TERM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B25838K8105K1 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 1.1KVAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4626 pcs Tietolomake B25838 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 1100V (1.1kV) Toleranssi ±10%
päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)