Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25838K8225K1
B25838K8225K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25838K8225K1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25838K8225K1
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 1.1KVAC QC TERM
Product parameter
Osa numero B25838K8225K1 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 1.1KVAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5137 pcs Tietolomake B25838 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 1100V (1.1kV) Toleranssi ±10%
päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Koko / Dimension 1.969" Dia (50.00mm)