Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25838L4106K4
B25838L4106K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25838L4106K4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25838L4106K4
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 600VAC SCREW
Product parameter
Osa numero B25838L4106K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 600VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5806 pcs Tietolomake B25838 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Male Koko / Dimension 2.528" Dia (64.20mm)