Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25838L6226K4
B25838L6226K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25838L6226K4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25838L6226K4
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 22UF 10% 900VAC SCREW
Product parameter
Osa numero B25838L6226K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 22UF 10% 900VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5253 pcs Tietolomake B25838 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 900V Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Male Koko / Dimension 3.118" Dia (79.20mm)