Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C3683K000
B32520C3683K000
B32520C3683K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C3683K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C3683K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32520C3683K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 570905 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)