Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C6102J189
B32520C6102J189
B32520C6102J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C6102J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C6102J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B32520C6102J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4428 pcs Tietolomake B32520 - 32529 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Sarja B32520 Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4986-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.295" (7.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 1000pF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression