Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C3683K289
B32520C3683K289
B32520C3683K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C3683K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C3683K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
10400 pcs
Product parameter
Osa numero B32520C3683K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva