Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1152J189
B32529C1152J189
B32529C1152J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1152J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1152J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
11200 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1152J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1046132 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1500pF