Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A1272J000
B32652A1272J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A1272J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A1272J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A1272J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 348894 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Sarja B32652
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32652A1272J
B32652A1272J-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 2700pF