Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A1332J189
B32652A1332J189
B32652A1332J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A1332J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A1332J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A1332J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3300PF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 296322 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Sarja B32652 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3300pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 3300pF