Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A1332K000
B32652A1332K000
B32652A1332K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A1332K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A1332K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3300PF 10% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A1332K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3300PF 10% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 291645 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)