Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A6223K000
B32652A6223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A6223K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A6223K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A6223K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva