Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A6333J000
B32652A6333J000
B32652A6333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A6333J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A6333J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A6333J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 265433 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Sarja B32652 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1330
B32652A6333J
B32652A6333J000-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.033µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber