Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652A6224K189
B32652A6224K189
B32652A6224K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652A6224K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652A6224K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2800 pcs
Product parameter
Osa numero B32652A6224K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 185944 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Sarja B32652 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.22µF