Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A2332K000
B32653A2332K000
B32653A2332K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A2332K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A2332K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2880 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A2332K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 135085 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)