Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A2333J000
B32653A2333J000
B32653A2333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A2333J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A2333J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1040 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A2333J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 49672 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm)