Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A7683J000
B32653A7683J000
B32653A7683J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A7683J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A7683J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2160 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A7683J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102745 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)